Bosch GLL 18V-120-33 CG vonallézer (1 x 4.0 Ah Li-ion akkuval, L-BOXX-ban)
18/12/4*1.5 V, 35/120 m ±0.3 mm/m, zöld
A termék az alábbi kategóriákban található:
Vonallézerek
Leírás
Megállíthatatlan 18 V-os vonallézer a nagy precizitáshoz kemény körülmények között is.
  • Egyszerűen átválható a 18 V-os, 12 V-os és alkáli C-cellás áramforrások között, így elkerülhető az állásidő
  • A világos zöld lézervonalak a piros vonalaknál akár négyszer jobb láthatóságot nyújtanak.
  • IP65 szintű, por és vízsugár elleni védelem.
  • 3 x 360°-os lézervonalak
A GLL 18V-120-33 CG Professional az építőipari szakemberek számára megbízható precizitást biztosít a legkeményebb munkakörülmények között is. A háromféle áramforrás elve lehetővé teszi a váltást a 18 V-os és 12 V-os platform között, valamint alkáli C-cellák is használhatók az állásidők elkerülése érdekében, hogy a feladatra lehessen koncentrálni. Ez a robusztus vonallézer gumírozott burkolattal és IP65 védettséggel rendelkezik, így munkavégzés közben nem kell aggódni a víz, por és ütések miatt. A könnyebb munkavégzéshez a lézeren háttérvilágítású billentyűzet található a lézervonalak egyenkénti kiválasztásához, a beépített, erős mágnessel rendelkező talppal pedig gyorsan és biztonságosan rögzíthető. A lézervonal finombeállítással a függőleges vonal a referenciapont elvesztése nélkül módosítható.
Szállítási terjedelem:
  • L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0)
  • Lézer céltábla
  • DK 20 mennyezeti csíptető (1 608 M00 C4C)
  • 1 db GAL 18V-40 Professional gyorstöltő (1 600 A01 9RJ)
  • 1 db ProCORE18V 4.0Ah akkumulátor (1 600 A01 6GB)
Műszaki adatok:
Munkatartomány vevővel, érték: 120 m
Por és fröccsenő víz elleni védelem: IP65 (kivéve akkumulátor és akkumulátoradapter)
Akkufeszültség: 18,0 V, 12,0 V
Munkatartomány, érték: 35 m
Lézerdióda: 500 – 540 nm, < 10 mW
Üzemi hőmérséklet: -10 – 40 °C
Tárolási hőmérséklet: -20 – 70 °C
Lézerosztály: 2
Szintezési pontosság: ± 0,3 mm/m
Önszintezési tartomány: ± 4°
Szintezési idő: 3 s
Áramellátás: 18 V-os Li-ion akkumulátor, 12 V Li-ion akku, 4 x 1,5 V LR14 (C)
Üzemidő, max.: 20 h (18V 4Ah Li-Ion), 8 h (12V 2Ah Li-Ion), 8 óra (4 x C, energiatakarékos üzemmód) 3 vonalas üzemmódban
Állványmenet: 1/4", 5/8"
Súly, kb.: 1,3 kg
Lézervonal színe: zöld
Kivetítés: 3 x 360° vonal
Kompatibilis lézervevők: LR 7
Súly a 4,0 Ah akkuval: 1,9 kg
Súly alkáli elemekkel: 1,8 kg
Méretek: 103x205x158 mm