HiKoki DH28PDWSZ SDS-plus fúró-vésőkalapács porelszívóval
720 W, 3.5 J, 4.7 kg
Befogás: SDS-plus;
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH28PDWSZ
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • Fúrás - ütvefúrás - vésés funkció.
  • Fokozatmentes fordulatszám-szabályozás egészhullámú vezérlőelektronikával.
  • Elektropneumatikus ütőmű.
  • Biztonsági csúszókuplung.
  • Bal-jobb forgásirány változtatás.
  • Porvédővel ellátott SDS-plus szerszámbefogás.
  • Porelszívás.
Szállítási terjedelem:
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
  • porgyűjtő adapter
  • elszívó burkolat
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 720 W
Üresjárati fordulatszám: 0 - 1050 ford./perc
Ütésszám: 0 - 4000 ütés/perc
Egy ütés energiája: 3,5 J
Befogás: SDS-plus
Furatátmérő betonban: 28 mm
Furatátmérő betonban porelszívóval: 18 mm
Furatátmérő betonban fúrókoronával: 80 mm
Furatátmérő acélban (adapter + fúrótokmány): 13 mm
Furatátmérő fában (adapter + fúrótokmány): 32 mm
Teljes hossz: 458 mm