UTC Tools 810056-UTC szerszámos kocsi gyári-felszerelt 267 db-os XXXL 13 fiókos *
Cikkszám:
810056-UTC *
Márka:
UTC Tools
A termék az alábbi kategóriákban található:
Szerelőkocsik, szerszámos kocsik
Leírás
Extra széles 13 fiókos Fa tetejű szerszámos kocsi 267 részes gyári felszereltségű UTC szerszámokkal.
Jellemzők:
  • Méretek: 570 mm (mélység) x 1055 mm (hosszúság) x 1080 mm (magasság).
  • Központi zár: Biztonságos központi zár minden fiókhoz.
  • Nagy teherbírású kerekek: 4 darab (ebből 2 fékkel) a könnyű mozgathatóság érdekében.
  • Masszív fa munkafelület.
Tartalma:
1. Fiók: Dugókulcs tálca
1/4" hajtású elemek:
Normál dugókulcsok (13 darab): 4, 4.5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm
Hosszú dugókulcsok (11 darab): 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm
E-dugókulcsok (5 darab): E4, E5, E6, E7, E8
Hosszabbító szárak: 2" és 4"
Egyéb: Kardáncsukló, csúszó T-markolat, L-hosszabbító szár, fogantyú, racsnis fogantyú
1/2" hajtású elemek:
Normál dugókulcsok (19 darab): 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 32 mm
Hosszú dugókulcsok (8 darab): 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22 mm
Gyertyakulcsok: 16, 21 mm
E-dugókulcsok (5 darab): E10, E11, E12, E14, E16
Színkódolt dugókulcsok: 17, 19, 21 mm
Hosszabbító szárak: 5" és 10", M18
Egyéb: Kardáncsukló, csúszó T-markolat, racsnis fogantyú
Bit dugókulcsok:
1/4" hajtású (27 darab):
Hatszög: H3, H4, H5, H6, H8
Lapos: SL4, SL5, SL6
Torx: T8, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40
Pozidriv: PZ0, PZ1, PZ2, PZ3
Philips: PH0, PH1, PH2, PH3
1/2" hajtású (12 darab):
T70, M6, M8, M10, M12
H5, H6, H7, H8x100L
T40, T45, T55x140L
Kiegészítés: Nyomatékkulcs
2. Fiók: Villáskulcs tálca
Kombinált villáskulcsok (21 darab): 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm
Racsnis villáskulcsok (9 darab): 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19 mm
Imbuszkulcsok (9 darab): 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm
3. Fiók: Dupla villáskulcs tálca
Dupla villáskulcsok (12 darab): 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22, 21x23, 24x27, 25x28, 30x32 mm
Torx kulcsok (13 darab): T8, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50, T55, T60, T70
4. Fiók: Fogó tálca
7" seegerfogók (4 darab)
7,5" oldalcsípő fogó
8" hosszú csőrű fogó
8" kombinált fogó
10" vízpumpafogó
10" zárható fogó
Felszedő eszköz
Mérőszalag (3 m)
Tolómérő
5. Fiók: Csavarhúzó tálca (19 darab)
Philips: PH0x75 mm, PH1x100 mm, PH1x125 mm, PH2x100 mm, PH2x150 mm, PH3x150 mm
Lapos: SL3x75 mm, SL4x100 mm, SL5x75 mm, SL5x100 mm, SL6x125 mm, SL8x150 mm
Torx: T8x75 mm, T9x75 mm, T10x75 mm, T20x100 mm, T25x100 mm, T30x100 mm, T40x150 mm
6. Fiók: Vésők tálca
Vésők (18 darab):
Szeglyukasztók: többféle méretben (2x9,5x170 stb.)
Központi lyukasztó: 6x19,5x170
Fúróvéső: 6x9,5x170
Lapos vésők: többféle méretben
Reszelők (5 darab): Lapos, félkör, négyzet, háromszög, kör
7. Fiók: Elektromos tálca
Elektromos csavarhúzók (6 darab): Philips és lapos típusok
Elektromos fogók (3 darab): Oldalcsípő, hosszú csőrű, kombinált fogók
Elektromos teszter
8. Fiók: Kalapács tálca
Szerelőkalapács
Kőműves kalapács
9. Fiók: Blankolófogó tálca
Blankolófogó
60 db kábelsaru
10. Fiók: T-markolatú csavarhúzók
Torx markolatok: T15x100mm, T20x100mm